Ultra Clean
Sprzątamy najlepiej w mieście!

Rozejrzyj się wokół siebie, po swojej firmie, mieszkaniu. Czy irytuje Cię bałagan, nad którym Tobie, Twoim pracownikom lub osobom bliskim jest trudno zapanować? Smugi na podłodze, kurz w zakamarkach, zaciek na oknie, walające się papiery i nie pozmywane naczynia. Może masz dość grabienia liści, zamiatania przed wejściem do lokalu, sezonowego odśnieżania i koniecznych drobnych napraw. Z pewnością przyznasz, że Twoje auto, ze względu na pełnione obowiązki, nie jest już czyste, a jego na podłodze znajdą się śmieci.

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!
Ultra Clean to nowa na naszym rynku usługa kompleksowego sprzątania wszystkich rodzajów lokali. Nie musisz się już martwić o zakupy środków czystości, sprzęt i godziny pracy na te czynności poświęcone. Zajmiemy się wszystkim co dotyczy czystości w, i na zewnątrz, budynków.

Posprzątamy, pomyjemy, pozamiatamy, pograbimy, poodśnieżamy, powynosimy, pokosimy, ponaprawiamy i… pozwolimy Tobie zapomnieć o problemie.
Stworzyliśmy tę firmę, ponieważ wiemy jak ważna jest przestrzeń wokół nas, wiemy ile znaczy komfort pracy i odpoczynku w czystym otoczeniu. Nasze usługi są dostępne dla każdego, niezależnie od rodzaju posiadanych lokali oraz charakteru wymaganej opieki. Od tej chwili masz już jedno zmartwienie mniej. Wyobraź sobie ile czasu i pieniędzy zaoszczędzisz, gdy nie będziesz musiał się już przejmować zakupami środków i sprzętu do prac domowych, skończą się Twoje wyrzuty dotyczące bałaganu dokoła – ten problem zniknie bezpowrotnie.
 
Zacznij korzystać z życia, a porządek i czystość (w i wokół) swoich nieruchomości pozostaw nam.

Profesjonalna firma sprzątająca Toruń i Bydgoszcz - kompleksowe sprzątanie biur, sprzątanie domów i mieszkań - Toruń i Bydgoszcz